Yhteystiedot

Suomi

Myynti

Tekninen tuki

Tekninen tuki palvelee arkisin klo 08.00 – 16.00 lukuunottamatta suomalaisia juhapyhiä.

Iso-Britannia

Vassos Chrysostomou

COO, Aiforsite UK Ltd
vassos@aiforsite.com
puh. +44 7889641712

Tom Woodhead

CXO, Aiforsite UK Ltd
tom.woodhead@aiforsite.com
puh. +44 7871 357872

Toimistojen osoitteet

Suomi

Aiforsite Oy

Iso Britannia

Aiforsite UK Ltd

Johtoryhmä

Kari Hirvijärvi

toimitusjohtaja, Rkm, MBA
+358 44 760 0410
kari@aiforsite.com

Sami Kalliokoski

teknologiajohtaja, DI
+358 40 5854937
sami@aiforsite.com

Jerkko Koskinen

Palvelujohtaja, Rkm
+358 40 6785455
jerkko@aiforsite.com

Olli Seppänen

hallituksen puheenjohtaja, KTM, TkT
+358 40 1234567
olli@aiforsitecom

Pyry Virrantaus

COO, DI, MBA
+358 40 559 0713
pyry@aiforsite.com

Iana Vesa

Markkinointipäällikkö
+358 40 509 8832
iana@aiforsite.com

Minna Gustavsson

Talous- ja hallintopäällikkö
+358 400 489 984
minna@aiforsite.com